Ponožky ANTIPLESS

Ponožky s trvalou antibakteriálnou úpravou SANITIZED®Ag

  • Pomáhajú zbaviť sa infekcií, zápalu, zápachu.
  • Účinne pomáhajú pri liečbe diabetickej nohy, plesni na nohách, atletickej nohy.
  • Znižujú potenie a zápach nôh.

Znižujú potenie a zápach, podporujú prekrvenie, pomáhajú pri liečbe plesní a diabetickej nohy.

Ponožky vyrábame v piatich verziách, ktoré sa líšia jedine strihom.

ANTIPLESS SHORT - krátke členkové ponožky

krátke, členkové antibakteriálne ponožky pre jarnú a letnú sezónu. Majú klasický strih, a sú vyrábané v troch univerzálnych farbách, ktoré pasujú ku každému oblečeniu.

ANTIPLESS CLASSIC

Tieto základné, hladké lýtkové ponožky sú vhodné do interiéru - do papúč alebo pracovných sandálov, ale tiež ako manažérske alebo oblekové ponožky. Pre ich tenký materiál ich odporúčame hlavne pre dámy, alebo pre pánov ako oblekové ponožky.

ANTIPLESS REBRO

Univerzálne rebrované lýtkové ponožky v modernom, dynamickom štýle. Sú vhodné na každú príležitosť. Do športovej i pracovnej obuvi, ale vďaka univerzálnemu strihu a vzhľadu sú veľmi obľúbené aj na každodenné nosenie. 

ANTIPLESS MEDIC

"Zdravotné" lýtkové ponožky s jemným lemom sú navrhnuté pre problémové, opuchnuté nohy. Sú obzvlášť obľúbené u diabetikov. Vyznačujú sa vysokou rozťažnosťou, takže ich lem nebude vaše nohy trápiť a nebráni ani voľnému prekrveniu končatín. Sú veľmi príjemné na nosenie, a to aj v prípade ekzémov. 

 

NOVINKA 2021!

Hrubé Termoponožky ANTIPLESS TERMO

Hrubé termoponožky s hrejivou, antibakteriálne upravenou spodnou časťou. Odporúčame hlavne do pracovných, športových a trekingových topánok do chladného počasia.Obzvlášť vhodné na poľovačku, rybačku a aj do studených hál, alebo pre pracovníkov SBS.

 

 

Vyberte si typ, ponožiek, balenie, farbu a veľkosť.

23 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty