Vážení zákazníci. Náš e-shop zatiaľ funguje v štandardnom režime, doručenie objednávok nie je obmedzená.

Ako pomáhajú ponožky ANTIPLESS v každodennom živote?

Podľa štatistík  každý štvrtý človek na Slovensku bojuje s kožným problémom nôh.
 
Nadmerné potenie a zápach, diabetická noha, pleseň, zápaly, zapareniny, neuropatia, ekzémy sú najčastejším problémom dospelej populácie.

antipless-1

 

Našťastie existuje riešenie!

 
Používaním kvalitných ponožiek výrazne znížite riziko vzniku týchto nepríjemností, a tiež môžete urýchliť ich liečbu.

Antibakteriálne ponožky ANTIPLESS® boli vyvinuté na prevenciu a pomoc v boji proti kožným nepríjemnostiam chodidiel.

Vďaka použitému materiálu a premyslenému spôsobu pletenia Vám tieto ponožky zabezpečia stály odvod vlhkosti z pokožky, čím znižujú riziko vytvorenia (rozšírenia) najčastejších chorôb. Nevyprateľná antibakteriálna úprava SANITIZED® Ag - na báze iónov striebra - tento účinok ešte posilní.
 

Ponožky ANTIPLESS® vrelo odporúčame aj pre Vás, ak:

 • Trápite sa s nadmerným potením a zápachom nôh. Prídete domov a musíte sa vyzúvať už na chodbe? Bojíte sa v návšteve vyzuť si topánky? Použite ponožky, ktoré bránia vytvoreniu zápachu!
   
 • Znervózňuje Vás neustále svrbenie, olupuje sa Vám koža a pribúdajú malé praskliny medzi prstami.
   
 • Vaše chodidlá vyzerajú ako premočené handry, pokožku máte podráždenú a medzi prstami červenú.
   
 • Neviete sa zbaviť plesne nôh  a máte obavy, že týmto problémom nakazíte i ostatných členov rodiny - napríklad pri spoločnom užívaní kúpeľne.
   
 • Trpíte diabetickou nohou, neuropatiou, máte malé zapálené ranky, ktoré sa nehoja.
   

   

Ponožky na lekársky predpis?

Kvalitu ponožiek ANTIPLESS® dokazuje, že v rokoch 2000 – 2006 ich svojim pacientom predpisovali diabetológovia a kožní lekári na recept. Bohužiaľ ich výroba bola kvôli tragickej udalosti v rodine výrobcu prerušená. Naša firma výrobu týchto ponožiek obnovila v septembri 2019, aby ste ich výhody znovu mohli užívať i Vy.

Ponožky sú testované na zdravotnú nezávadnosť a antibakteriálnu účinnosť a majú pridelený certifikát kvality č. 00018/119/2020
 

Ako fungujú ponožky ANTIPLESS®?

Nie je to žiadne kúzlo či zázrak, len stará dobrá ľudská múdrosť a tisícročná vedomosť, ktoré sme spojili s modernými látkami a modernou technológiou pri výrobe ponožiek.

 

uprava-sanitized-bez-bakterii

 

Antibakteriálne polypropylénové vlákno v ponožkách ANTIPLESS®hydrofóbnu (vodu odpudivú) vlastnosť a pot z pokožky odvádza do nižšej, bavlnenej vrstvy, vďaka čomu ostane Vaša pokožka dlhšie suchá.

Naviac, do vlákna sú v procese výroby pridané aj ióny striebra, ktorého antibakteriálny účinok je známy už od čias starovekého Ríma.

Táto úprava pôsobí proti rozmnožovaniu baktérií, redukuje nepríjemné pachy, zabezpečí hygienickú sviežosť a udržiava hygienickú rovnováhu pokožky. Striebro má dobrý vplyv na liečenie drobných škrabancov a rán, urýchľuje regeneráciu pokožky.

Nakoľko úprava SANITIZED je aplikovaná do POP vlákna už v procese výroby, neodstráni sa ani opakovaným praním. Taktiež sa nevylučuje do pokožky, a preto nenabúra jej prirodzenú obranyschopnosť. Jednoducho povedané – neničí dobré baktérie na nohe.

Ponožky neobsahujú žiadne nanočastice a môžete ich nosiť aj v prípade, že máte citlivú pokožku. Použité vlákna neobsahujú škodlivé látky a sú šetrné k životnému prostrediu.

Hlavné výhody ponožiek ANTIPLESS®:

 • Tým, že vytvárajú optimálnu klímu a pot je odvádzaný z pokožky, zamedzujú rozmnožovaniu mikroorganizmov, baktérií a húb v ponožkách. Takzvaným "dobrým" baktériám na vašej pokožke však neškodia.
   
 • Podporujú liečbu diabetickej nohy. Tým, že pokožka je v suchu, urýchli sa hojenie drobných rán a zmierni sa riziko zápalu a infekcií.
   
 • Dlhodobý pocit sviežosti. Vaša noha je v kontakte so suchou, antibakteriálne upravenou vrstvou ponožiek. Pot je odvádzaný do nižších vrstiev, a preto sa Vaša noha cíti komfortne.
   
 • Ponožky vytvárajú príjemný pocit sucha v každom ročnom období. Vďaka nízkej tepelnej vodivosti použitého POP vlákna je Vaše telo chránené pred vonkajšou teplotou. Ponožky ANTIPLESS® Vás preto budú v teple chladiť a v zime hriať.
   
 • Predĺžená doba nosenia bez zápachu. Už Vás nebudú vyháňať z izby, keď si po celodennej drine vyzujete topánky.
   
 • Prvotriedny materiál, dlhá životnosť. Antibakteriálna úprava použitého POP vlákna sa neodstráni ani praním. Už si nemusíte ponožky kupovať každý mesiac, ich účinok trvá až kým ich nezoderiete.
   
 • Mäkký materiál, príjemný na dotyk. Pri výrobe ponožiek používame prvotriedny materiál, aby sa Vaše nohy cítili príjemne i v náročných podmienkach.
   
 • Vhodné aj pre alergikov a pre citlivú pokožku - antibakteriálna úprava na báze iónov striebra je zapracovaná priamo do polypropylénového vlákna v procese výroby. Neobsahuje nanočastice, účinná látka sa nevylučuje do vašej pokožky. Svoj účinok vykonáva len presne tam, kde je to potrebné - vo vašich ponožkách.
   

Čo hovoria naši klienti?

v-trave

Aj keď sme výrobu obnovili len nedávno, takmer okamžite sa objavili prvé recenzie našich spokojných zákazníkov. Prečítajte si niektoré z nich.

Netrápte sa zbytočne, objednajte si ponožky ANTIPLESS® ešte dnes!

Nezabudnite – mikróby, baktérie a plesne si nerušene užívajú a rozmnožujú sa vo Vašej obuvi i starých ponožkách aj v tejto chvíli.

Nedajte im šancu, skoncujte s nimi čím skôr!

Objednajte si ponožky ANTIPLESS® a využite výhody, ktoré ponúkajú.

Ich kvalitu spoznáte hneď ako si po prvom náročnom dni vyzujete Vaše topánky.

Vyberte si požadovaný model ponožiek a zvoľte si jeden zo zvýhodnených balíčkov. Čím viac kusov objednáte, tým viac ušetríte.
 

30 dňová záruka vrátenia peňazí!

Vieme, čo ponúkame, a preto Vám k objednávke pribalíme aj nadštandardnú záruku.

Ak zistíte, že ponožky ANTIPLESS® nie sú pre Vás, peniaze Vám vrátime bez jedinej otázky. Stačí, ak nám do 30-tich dní od nákupu vrátite ponožky späť, pokojne aj použité. Ako vrátiť ponožky...

 

V ponuke 3 základné typy

V ponuke máme 3 základné typy ponožiek v štyroch farbách a šiestich veľkostiach. Kliknite na vybraný typ ponožiek, zvoľte si balenie a vyberte si požadovanú farbu a veľkosť.

ponozky-antipless-medic-antracit-1_small
Ponožky ANTIPLESS Medic
ponozky-antipless-rebro-antracit-1_smallPonožky ANTIPLESS Rebro ponozky-antipless-classic-antracit-1_small
Ponožky ANTIPLESS Classic

 

ANTIPLESS MEDIC

"Zdravotné" lýtkové ponožky s jemným lemom sú navrhnuté pre problémové, opuchnuté nohy. Sú obzvlášť obľúbené u diabetikov. Vyznačujú sa vysokou rozťažnosťou, takže ich lem nebude vaše nohy trápiť a nebráni ani voľnému prekrveniu končatín. Sú veľmi príjemné na nosenie, a to aj v prípade ekzémov.
Ponožky ANTIPLESS MEDIC >>>

ANTIPLESS REBRO

Univerzálne rebrované lýtkové ponožky z hrubšieho materiálu. Sú vhodné do športovej i pracovnej obuvi, ale vďaka univerzálnemu strihu a vzhľadu sú veľmi obľúbené aj na každodenné nosenie.
Ponožky ANTIPLESS REBRO >>>

ANTIPLESS CLASSIC

Tieto základné, tenšie lýtkové ponožky sú vhodné do interiéru - do papúč alebo pracovných sandálov, ale tiež ako manažérske alebo oblekové ponožky. Pre ich tenký materiál ich odporúčame hlavne pre dámy, alebo pre pánov ako oblekové ponožky.
Môžu byť používané aj ako prvá vrstva pod hrubé zimné alebo športové ponožky.
Ponožky ANTIPLESS CLASSIC >>>

 

 

 

ako pomáhajú ponožky antipless zmierniť príznaky diabetickej nohy

Ako pomáhajú ponožky ANTIPLESS pri liečbe plesni nôh

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.