Ako pomáhajú ponožky ANTIPLESS v každodennom živote?

 

Menej potenia, menej zápachu, menej svrbenia!


Podľa štatistík  každý štvrtý človek na Slovensku bojuje s nepríjemným ochorením nôh.
 
Nadmerné potenie a zápach, opuchnuté nohy, diabetická noha, pleseň, zápaly, neuropatia, ekzémy sú najčastejším problémom dospelej populácie.

Našťastie existuje riešenie!

antipless-1

 

 
Používaním kvalitných ponožiek výrazne znížite riziko vzniku týchto nepríjemností, a tiež môžete urýchliť ich liečbu.

Antibakteriálne ponožky ANTIPLESS® s iónmi striebra boli vyvinuté na prevenciu a pomoc v boji proti najčastejším chorobám chodidiel.

Vďaka použitému materiálu a premyslenému spôsobu pletenia ponožky znižujú riziko najčastejších chorôb. Nevyprateľná antibakteriálna úprava SANITIZED® Ag - na báze iónov striebra - tento účinok ešte posilní.
 

Ako pomáhajú ponožky ANTIPLESS®?

v-trave

 1. Zamedzujú rozmnožovaniu mikroorganizmov, baktérií a húb v ponožkách. Takzvaným "dobrým" baktériám na vašej pokožke však neškodia.
   
 2. Podporujú liečbu diabetickej nohy. Vďaka antibakteriálnej úprave a obsahu striebra urýchli sa hojenie drobných rán a zmierni sa riziko zápalu a infekcií.
   
 3. Pomáhajú pri liečbe plesni nôh. Vaša noha je v kontakte so suchou, antibakteriálne upravenou vrstvou ponožiek. Pot je odvádzaný do nižších vrstiev, a tak sa zamedzí rozmnožovanie spór.
   
 4. Ponožky zabezpečia príjemný pocit sucha v každom ročnom období. Vďaka nízkej tepelnej vodivosti použitého POP vlákna je Vaše telo chránené pred vonkajšou teplotou. Ponožky ANTIPLESS® Vás preto budú v teple chladiť a v zime hriať.
   
 5. Predĺžená doba nosenia bez zápachu. Už Vás nebudú vyháňať z izby, keď si po celodennej drine vyzujete topánky.
   
 6. Trvalá antibakteriálna účinnosť. Antibakteriálna úprava použitého POP vlákna sa neodstráni ani praním. Už si nemusíte ponožky kupovať každý mesiac, ich účinok trvá až kým ich nezoderiete.
   
 7. Mäkký materiál, príjemný na dotyk. Pri výrobe ponožiek používame prvotriedny materiál, aby sa Vaše nohy cítili príjemne i v náročných podmienkach.
   
 8. Vhodné aj pre alergikov a pre citlivú pokožku - antibakteriálna úprava na báze iónov striebra je zapracovaná priamo do polypropylénového vlákna v procese výroby. Neobsahuje nanočastice, účinná látka sa nevylučuje do vašej pokožky. Svoj účinok vykonáva len presne tam, kde je to potrebné - vo vašich ponožkách.

 9. Vyrobené na Slovensku! Kúpou ponožiek ANTIPLESS® podporíte Slovenskú ekonomiku a Slovenských podnikateľov. Ponožky boli testované vo Výskumnom ústave textilnej chémie v Žiline na zdravotnú nezávadnosť a antibakteriálnu účinnosť a bola im pridelená certifikát č. 00018/119/2020
   

Čo hovoria naši klienti?

Kliknite pre zväčšenie.

 

pomoc-diabetes-big1

Ako pomáhajú ponožky ANTIPLESS pri liečbe plesni nôh

 

 

V ponuke päť modelov ponožiek

V ponuke máme už 5 modelov ponožiek v piatich farbách a šiestich veľkostiach. Materiálové zloženie ponožiek je rovnaké, líšia sa jedine strihom. Ponožky MEDIC sú s jemným lemom - určené pre opuchnuté nohy. Kliknite na vybraný typ ponožiek, zvoľte si balenie a vyberte si požadovanú farbu a veľkosť.

 

 
 

ANTIPLESS MEDIC

"Zdravotné" lýtkové ponožky s jemným lemom sú navrhnuté pre problémové, opuchnuté nohy. Sú obzvlášť obľúbené u diabetikov. Vyznačujú sa vysokou rozťažnosťou, takže ich lem nebude vaše nohy trápiť a nebráni ani voľnému prekrveniu končatín. Sú veľmi príjemné na nosenie, a to aj v prípade ekzémov.
Ponožky ANTIPLESS MEDIC ...

ANTIPLESS REBRO

Univerzálne rebrované lýtkové ponožky z hrubšieho materiálu. Sú vhodné do športovej i pracovnej obuvi, ale vďaka univerzálnemu strihu a vzhľadu sú veľmi obľúbené aj na každodenné nosenie.
Ponožky ANTIPLESS REBRO ...

ANTIPLESS CLASSIC

Tieto základné, tenšie lýtkové ponožky sú vhodné do interiéru - do papúč alebo pracovných sandálov, ale tiež ako manažérske alebo oblekové ponožky. Pre ich tenký materiál ich odporúčame hlavne pre dámy, alebo pre pánov ako oblekové ponožky.
Môžu byť používané aj ako prvá vrstva pod hrubé zimné alebo športové ponožky.
Ponožky ANTIPLESS CLASSIC ...

 
Členkové ponožky ANTIPLESS SHORT

Krátke, jarné / letné členkové ponožky sú vhodné do krátkej obuvi a sandálov. Majú univerzálny strih a sú vyrábané v troch neutrálnych farbách, ktoré sú vhodné ku každému oblečeniu. Skladom od 06. mája 2020.
Členkové ponožky ANTIPLESS SHORT ...

 

Hrubé Termoponožky ANTIPLESS TERMO

Hrubé termoponožky s hrejivou, antibakteriálne upravenou spodnou časťou. Odporúčame hlavne do pracovných, športových a trekingových topánok do chladného počasia.Obzvlášť vhodné na poľovačku, rybačku a aj do studených hál, alebo pre pracovníkov SBS.
Hrubé Termoponožky ANTIPLESS TERMO