Kvalitné ponožky môžu byť perfektným darčekom

Kvalitné ponožky môžu byť perfektným darčekom, čo poteší darcu i darovaného.


Špeciálne zloženie antibakteriálneho vlákna a bavlny prináša úľavu na najčastejšie problémy chodidiel.

Darujte i vy úľavu svojim blízkym, ktorí žijú alebo pracujú v náročných podmienkach.

Pre koho sú vhodným darčekom ponožky ANTIPLESS®?

  • darcek-ponozky-stranka
  • Pre ľudí, ktorí pracujú celý deň v topánkach - lebo znižujú potenie a zápach nôh. Pot odvádzajú z pokožky a vytvárajú príjemný pocit sucha v topánkach po celý deň.

    Pre diabetikov – lebo antibakteriálne upravené vlákno s obsahom striebra urýchli hojenie malých rán, znižuje riziko infekcií, zápalov, zaparenín.

    Pre ľudí s opuchnutou nohou – lebo model Antipless Medic majú jemný lem. Nezarezávajú do lýtka, nebránia voľnému prúdeniu krvi, zabezpečia príjemné nosenie a pohodu po celý deň.

    Pre ľudí v pokročilom veku – lebo termo vlastnosť ponožiek príjemne zohrievajú chodidlá počas chladných dní.

    Pre ľudí, ktorí nemenia ponožky každý deň – lebo antibakteriálna úprava s obsahom striebra predlžuje dobu nosenia bez zápachu a bráni rozmnožovaniu baktérií a iných mikroorganizmov. Znižujú tak i riziko plesni nôh a nechtov.

 

Ponožky odporúčame do interiérov, alebo do zateplených miestností. Sú vhodné doma, do kancelárií, predajní, teplých výrobných hál, pre zdravotnícky personál atď.

Sú vyrobené z kvalitnej bavlny a antibakteriálne upraveného polypropylénového vlákna s úpravou SANITIZED.

Polypropylénové vlákno má vodu odpudivú vlastnosť a pot z pokožky odvádza do nižšej, bavlnenej vrstvy, vďaka čomu Vaša pokožka ostane dlhšie suchá.

Naviac, do tohto vlákna sú v procese výroby pridané aj ióny striebra, ktorého antibakteriálny účinok je známy už od čias starovekého Ríma.

Táto úprava pôsobí proti rozmnožovaniu baktérií a húb, redukuje nepríjemné pachy, zabezpečí hygienickú sviežosť a udržiava hygienickú rovnováhu pokožky. Striebro má dobrý vplyv na liečenie drobných škrabancov a rán, urýchľuje regeneráciu pokožky.

 

Nakoľko úprava SANITIZED je aplikovaná do POP vlákna už v procese výroby, neodstráni sa ani opakovaným praním. Taktiež sa nevylučuje do pokožky, a preto nenabúra jej prirodzenú obranyschopnosť. Jednoducho povedané - neničí dobré baktérie na nohe.

Ponožky neobsahujú žiadne nanočastice a sú vhodné aj pre citlivú pokožku.

Ak hľadáte vhodný darček (nielen vo sviatočnom období) nehľadajte ďalej. Kvalitné ponožky sú vynikajúcim darčekom k meninám, narodeninám, Vianociam i k životným jubileom.

Nehľadajte ďalej, objednajte si balenie 6 párov +1 zadarmo za zvýhodnenú cenu.

Darujte úľavu, zdravie a radosť.

 

Vyberte si z dostupných modelov ponožiek ANTIPLESS®.

V ponuke máme 4 základné typy ponožiek v piatich farbách a šiestich veľkostiach. Materiálové zloženie ponožiek je rovnaké, líšia sa jedine strihom. Ponožky MEDIC sú s jemným lemom - určené pre opuchnuté nohy. Kliknite na vybraný typ ponožiek, zvoľte si balenie a vyberte si požadovanú farbu a veľkosť.