Príbeh ponožiek ANTIPLESS

Príbeh ako z rozprávky - znovuzrodenie značky a produktov ANTIPLESS®

 

pribeh-antiplessUž viac ako 10 rokov predávam (alebo sa aktívne zúčastňujem na predaji) úspešný produkt, sadenice WonderHedge na Českom, Slovenskom a Poľskom trhu.

Nakoľko sa jedná o sezónny produkt, leto a zima sú pre mňa "hluchým obdobím".

Zo začiatku som si toto voľné obdobie užíval s rodinou, ale deti vyrástli a ja som začal hľadať nové výzvy.

Z dôvodu, že od mladosti mám menšie problémy s nohou, rozhodol som sa otvoriť špeciálny e-shop s produktami pre problémové nohy.

Počas hľadania vhodného tovaru som náhodou narazil na starú webstránku jedného výrobcu ponožiek, kde som medzi produktami zazrel výraz "protiplesňové ponožky ANTIPLESS".

Hneď som vedel, že som našiel produkt, ktorý v mojej ponuke nesmie chýbať. Kontaktoval som vedúceho výrobne, od ktorého som sa s poľutovaním dozvedel, že tieto ponožky sa už nevyrábajú.

Keď som sa pýtal na dôvody, dozvedel som sa smutnú správu.

Tento produkt, ktorý vlastní niekoľko certifikátov kvality, ponožky, ktoré ako jediné boli dostupné aj na lekársky predpis, a ktoré sú dodnes zaradené v zozname zdravotných pomôcok, sa nevyrábajú z tragických osobných dôvodov. Osoba, pre koho pôvodne ponožky vyrábali, už nie je medzi nami, a spolu s ním zanikla aj jeho firma.

Pritom tieto ponožky dodnes potrebujú tisícky zákazníkov.

Po dlhom rozhovore s vedúcim výroby sme sa rozhodli výrobu znovu obnoviť, a ponožky ANTIPLESS® znovu zaviesť na trh.

Príprava, znovuregistrácia obchodnej značky a spustenie výroby trvala pár dlhých mesiacov, ale dnes už máme prvé ponožky ANTIPLESS® naskladnené.

Ponožky pre firmu InfoMarketing s. r. o. sú vyrábané podľa pôvodných certifikátov z pôvodných materiálov.

Ponožky vyrába GUTAI s. r. o, rodinná "manufaktúra" v prekrásnej dedinke Trstice na Južnom Slovenku.

Aktuálne je naším prvoradým cieľom, aby sa ponožky znovu zaradili aj do aktualizovaného zoznamu lekárskych pomôcok a boli dostupné v lekárňach aj na lekársky predpis.

 

 Prvá várka znovuzrodených ponožiek ANTIPLESS®

 zaciatky-600-prva varka

 

Ponožky ANTIPLESS® v zozname zdravotných pomôcok:
https://www.npz.sk/
https://www.sukl.sk/

 

 

ponozky-antipless-classic-antracit-1_small
Ponožky ANTIPLESS Classic
ponozky-antipless-rebro-antracit-1_smallPonožky ANTIPLESS Rebro ponozky-antipless-medic-antracit-1_small
Ponožky ANTIPLESS Medic

 

 

Dôležitá informácia: Dňa 22. januára 2020, po telefonickom rozhovore so zástupcami firmy Fibrochem - dodávateľa antibakteriálneho vlákna použitého v ponožkách ANTIPLESS - som bol informovaný o skutočnosti, že protiplesňová účinnosť použitého vlákna s úpravou SANITIZED nie je klinickým testovaním potvrdená. Z toho dôvodu, protiplesňovú úpravu ponožiek nemôžeme, a ani nechceme deklarovať a označenie "protiplesňové" nebudeme naďalej používať. Staré etikety s označením "s protiplesňovou úpravou" sme od 24.01.2020 prestali používať - po vypredaní skladových zásob budeme používať nové etikety.

Táto skutočnosť však neznamená, že ponožky sú zlé, alebo neúčinné - čo potvrdzujú aj pozitívne hodnotenia od našich klientov.
Ponožky sú vyrobené z prvotriedneho antibakteriálneho vlákna a všetky nami popísané dobré vlastnosti sú pravdivé. Ich používanie naďalej s čistým svedomím odporúčame.