Vážení zákazníci. Náš e-shop zatiaľ funguje v štandardnom režime, doručenie objednávok nie je obmedzená.

Ako pomáhajú ponožky ANTIPLESS pri liečbe plesni nôh?

pomahaju-pri-plesni-antipless-2020-1

Až 80% ochorení plesňou nôh pôsobia nekvalitné ponožky a obuv.

Nepriedušná obuv spolu s nekvalitnými ponožkami sú zodpovedné za to, že Vaše nohy sú neustále v mokrom, dusnom prostredí. Práve toto prostredie tvorí optimálnu živú pôdu pre baktérie a plesne.

tazke-podmienky

Paradoxne obľúbené ponožky zo 100% bavlny môžu byť vašim najväčším nepriateľom.
Prečo?
Lebo pot nedokážu odviesť z vašej pokožky, a vlhká, prírodná bavlna je optimálnym prostredím pre rozmnožovanie mikrób, baktérií a húb. Vaša pokožka zostane celý deň v kontakte s vlhkou bavlnou.

Výsledkom sú páchnuce, premočené nohy napadnuté plesňou a infekciami.

Kvalitné ponožky z moderných látok dokážu nepríjemnosti výrazne zmierniť buď antibakteriálnou úpravou, alebo tým, že vlhkosť odvádzajú z pokožky a vaše nohy udržiavajú suché.
 

Antibakteriálne ponožky ANTIPLESS®  s iónmi striebra sú vytvorené práve pre tieto 2 účely.

Obsahujú špeciálne polypropylénové vlákno, do ktorého v procese výroby je zapracovaná antibakteriálna zložka, ktorá sa neodstráni ani praním. Polypropylén má silnú vodu odpudivú vlastnosť, a vlhkosť odvádza z vašej pokožky do nižších vrstiev ponožiek.

Výsledkom sú suché nohy bez zápachu a vysoký komfort pri nosení.
 

Ponožky ANTIPLESS® boli obrovským hitom v rokoch 2000 – 2006, kedy ich svojim pacientom predpisovali diabetológovia a kožní lekári. Ich výroba však bola kvôli tragickej udalosti v rodine výrobcu prerušená. Naša firma výrobu týchto ponožiek obnovila v septembri 2019, aby ste ich výhody znovu mohli užívať i Vy. Ponožky vyrábame na Slovensku, použité vlákna kupujeme od Slovenských výrobcov.

Ponožky sú testované na zdravotnú neškodnosť a antibakteriálnu účinnosť, a majú pridelený certifikát kvality č. 00018/119/202ZZ

Zloženie ponožiek

 • 75% kvalitná bavlna
 • 25% polypropylén s úpravou SANITIZED® Ag.
  Účinná látka: Silver Phosphate Glass (fosforečnanové sklo s obsahom striebra)

kupit-ponozky-antipless
 
 

Ako pomáhajú ponožky ANTIPLESS® pri liečbe plesni nôh?

Vďaka použitým vláknam a premyslenému spôsobu pletenia, ponožky vytvárajú knôtový efekt – odvádzajú vlhkosť z vašej pokožky do vonkajších vrstiev ponožiek. Vaša noha je neustále v kontakte s vnútornou, suchou polypropylénovou vrstvou.

Spóry húb však potrebujú k rozmnožovaniu vlhkosť. Ak táto vlhkosť je odstránená z pokožky, zamedzuje sa ich šírenie. A práve v tomto Vám pomáhajú ponožky ANTIPLESS®.

Polypropylénová vrstva s antibakteriálnou úpravou SANITIZED® Ag vytvára ochrannú bariéru medzi pokožkou a bavlnenou vrstvou ponožiek. Tvorí akúsi „druhú kožu“ ktorá bráni voľnému preniknutiu baktérií a mikrób z bavlnenej časti ponožiek na Vašu nohu.

Striebro má dobrý vplyv na liečenie drobných škrabancov, prasklín a rán, urýchľuje regeneráciu pokožky. Zabezpečí hygienickú sviežosť a udržiava hygienickú rovnováhu pokožky.

Objednajte si ponožky ANTIPLESS®, majte nohy v suchu, a zbavte sa plesní rýchlejšie.
 
 

Akú sú ďalšie výhody ponožiek ANTIPLESS®?

 1. Predĺžená doba nosenia bez zápachu
  Polypropylénové vlákno má trvalú antibakteriálnu úpravou SANITIZED® Ag (s iónmy striebra). Táto úprava zamedzuje rozmnožovaniu pachotvorných baktérií. Vďaka tejto úprave a knôtovému efektu sa výrazne predlžuje doba nosenia ponožiek bez zápachu.
   
 2. Príjemný pocit sucha v každom ročnom období
  Vďaka nízkej tepelnej vodivosti použitého POP vlákna je Vaše telo chránené pred vonkajšou teplotou. Ponožky ANTIPLESS® Vás preto budú v teple chladiť a v zime hriať.
   
 3. Trvalá antibakteriálna úprava
  Antibakteriálna úprava použitého POP vlákna sa neodstráni ani praním. Už si nemusíte ponožky kupovať každý mesiac, ich účinok trvá až kým ich nezoderiete.
   
 4. Vhodné aj pre alergikov a pre citlivú pokožku
  Použité vlákno neobsahuje nanočastice, účinná látka sa nevylučuje do vašej pokožky. Svoj účinok vykonáva len presne tam, kde je to potrebné - vo vašich ponožkách.
   


kupit-ponozky-antipless

 
Kliknite, a prečítajte si názory našich spokojných klientov:

  

Ponožky vyrábame v troch verziách, ktoré sa líšia jedine strihom.

ANTIPLESS CLASSIC

Tieto základné, tenšie lýtkové ponožky sú vhodné do interiéru - do papúč alebo pracovných sandálov, ale tiež ako manažérske alebo oblekové ponožky. Pre ich tenký materiál ich odporúčame hlavne pre dámy, alebo pre pánov ako oblekové ponožky.
Môžu byť používané aj ako prvá vrstva pod hrubé zimné alebo športové ponožky. 
Ponožky ANTIPLESS CLASSIC >>>

ANTIPLESS REBRO

Univerzálne rebrované lýtkové ponožky z hrubšieho materiálu. Sú vhodné do športovej i pracovnej obuvi, ale vďaka univerzálnemu strihu a vzhľadu sú veľmi obľúbené aj na každodenné nosenie. 
Ponožky ANTIPLESS REBRO >>>

ANTIPLESS MEDIC

"Zdravotné" lýtkové ponožky s jemným lemom sú navrhnuté pre problémové, opuchnuté nohy. Sú obzvlášť obľúbené u diabetikov. Vyznačujú sa vysokou rozťažnosťou, takže ich lem nebude vaše nohy trápiť a nebráni ani voľnému prekrveniu končatín. Sú veľmi príjemné na nosenie, a to aj v prípade ekzémov. 
Ponožky ANTIPLESS MEDIC >>>

 

Netrápte sa zbytočne, objednajte si ponožky ANTIPLESS® ešte dnes!

Nezabudnite – mikróby, baktérie a plesne si nerušene užívajú a rozmnožujú sa vo Vašej obuvi i starých ponožkách aj v tejto chvíli. Nedajte im šancu, skoncujte s nimi čím skôr!

Objednajte si ponožky ANTIPLESS® a využite výhody, ktoré ponúkajú.

Ich kvalitu spoznáte hneď ako si po prvom náročnom dni vyzujete Vaše topánky. 

kupit-ponozky-antipless

 

 

ako pomáhajú ponožky antipless zmierniť príznaky diabetickej nohy

Ako pomáhajú ponožky ANTIPLESS v každodennom živote, napríklad pri nadmernom zápachu nôh

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.