Ako pomáhajú ponožky ANTIPLESS pri nadmernom potení, zápachu a liečbe plesne na nohách?

pomahaju-pri-plesni-antipless-2020-1

 

Nadmerné potenie, zápach, atletická noha, pleseň na nohách, mykóza - zbaviť sa týchto neduchov vôbec nie je jednoduché.

Nepriedušná obuv spolu s nekvalitnými ponožkami sú zodpovedné za to, že Vaše nohy sú neustále v mokrom, dusnom prostredí. Práve toto prostredie tvorí optimálnu živú pôdu pre baktérie a plesne.

tazke-podmienky

Našťastie Existuje Účinná Pomoc.

Kvalitné ponožky z moderných látok môžu dobu liečby výrazne skrátiť a bránia opätovnému nakazeniu - reinfekcie.

Antibakteriálne ponožky ANTIPLESS®  s iónmi striebra sú vytvorené práve pre tieto 2 účely.

Obsahujú špeciálne polypropylénové vlákno, do ktorého v procese výroby je zapracovaná antibakteriálna zložka, ktorá sa neodstráni ani praním. Polypropylén má silnú vodu odpudivú vlastnosť, a vlhkosť odvádza z vašej pokožky do nižších vrstiev ponožiek.

Výsledkom sú suché nohy bez zápachu, vysoký komfort pri nosení a zamedzenie rozmnožovania plesní.

 

Ponožky ANTIPLESS® boli obrovským hitom v rokoch 2000 – 2006, kedy ich svojim pacientom predpisovali diabetológovia a kožní lekári. Ich výroba však bola kvôli tragickej udalosti v rodine výrobcu prerušená. Naša firma výrobu týchto ponožiek obnovila v septembri 2019, aby ste ich výhody znovu mohli užívať i Vy. Ponožky vyrábame na Slovensku, použité vlákna kupujeme od Slovenských výrobcov.

 

Ponožky sú testované na zdravotnú neškodnosť a antibakteriálnu účinnosť, a majú pridelený certifikát kvality č. 00018/119/202ZZ

Zloženie ponožiek

 • 75% kvalitná bavlna
 • 25% polypropylén s úpravou SANITIZED® Ag.
  Účinná látka: Silver Phosphate Glass (fosforečnanové sklo s obsahom striebra)

 

uprava-sanitized-bez-bakterii

 

Polypropylénové vlákno v ponožkách ANTIPLESS®hydrofóbnu (vodu odpudivú) vlastnosť a pot z pokožky odvádza do nižšej, bavlnenej vrstvy, vďaka čomu ostane Vaša pokožka dlhšie suchá.

Naviac, do polypropylénového vlákna sú v procese výroby pridané aj ióny striebra, ktorého antibakteriálny účinok je známy už od čias starovekého Ríma.

Táto úprava pôsobí proti rozmnožovaniu mikroorganizmov, baktérií a húb, redukuje nepríjemné pachy, zabezpečí hygienickú sviežosť a udržiava hygienickú rovnováhu pokožky. Striebro má dobrý vplyv na liečenie drobných škrabancov a rán, urýchľuje regeneráciu pokožky.

Nakoľko úprava SANITIZED je aplikovaná do POP vlákna už v procese výroby, neodstráni sa ani opakovaným praním. Taktiež sa nevylučuje do pokožky, a preto nenabúra jej prirodzenú obranyschopnosť. Jednoducho povedané - neničí dobré baktérie na nohe.

Ponožky môžete nosiť aj v prípade, že máte citlivú pokožku. Použité vlákna neobsahujú škodlivé látky a sú šetrné k životnému prostrediu.

 

Ako pomáhajú ponožky ANTIPLESS® pri liečbe plesne na nohách?

Vďaka použitým vláknam a premyslenému spôsobu pletenia, ponožky vytvárajú knôtový efekt – odvádzajú vlhkosť z vašej pokožky do vonkajších vrstiev ponožiek. Vaša noha je neustále v kontakte s vnútornou, suchou polypropylénovou vrstvou.

Spóry húb však potrebujú k rozmnožovaniu vlhkosť. Ak táto vlhkosť je odstránená z pokožky, zamedzuje sa ich šírenie. A práve v tomto Vám pomáhajú ponožky ANTIPLESS®.

Polypropylénová vrstva s antibakteriálnou úpravou SANITIZED® Ag vytvára ochrannú bariéru medzi pokožkou a bavlnenou vrstvou ponožiek. Tvorí akúsi „druhú kožu“ ktorá bráni voľnému preniknutiu baktérií, húb a mikrób z bavlnenej časti ponožiek na Vašu nohu.

Striebro má dobrý vplyv na liečenie drobných škrabancov, prasklín a rán, urýchľuje regeneráciu pokožky. Zabezpečí hygienickú sviežosť a udržiava hygienickú rovnováhu pokožky.

Objednajte si ponožky ANTIPLESS®, majte nohy v suchu, a zbavte sa plesní rýchlejšie.

 
 
   

Akú sú ďalšie výhody ponožiek ANTIPLESS®?

 1. Predĺžená doba nosenia bez zápachu
  Polypropylénové vlákno má trvalú antibakteriálnu úpravou SANITIZED® Ag (s iónmy striebra). Táto úprava zamedzuje rozmnožovaniu pachotvorných baktérií. Vďaka tejto úprave a knôtovému efektu sa výrazne predlžuje doba nosenia ponožiek bez zápachu.
   
 2. Príjemný pocit sucha v každom ročnom období
  Vďaka nízkej tepelnej vodivosti použitého POP vlákna je Vaše telo chránené pred vonkajšou teplotou. Ponožky ANTIPLESS® Vás preto budú v teple chladiť a v zime hriať.
   
 3. Trvalá antibakteriálna úprava
  Antibakteriálna úprava použitého POP vlákna sa neodstráni ani praním. Už si nemusíte ponožky kupovať každý mesiac, ich účinok trvá až kým ich nezoderiete.
   
 4. Vhodné aj pre alergikov a pre citlivú pokožku
  Použité vlákno neobsahuje nanočastice, účinná látka sa nevylučuje do vašej pokožky. Svoj účinok vykonáva len presne tam, kde je to potrebné - vo vašich ponožkách.
   

 
Kliknite, a prečítajte si názory našich spokojných klientov:

  

V ponuke päť modelov ponožiek

V ponuke máme už 5 modelov ponožiek v piatich farbách a šiestich veľkostiach. Materiálové zloženie ponožiek je rovnaké, líšia sa jedine strihom. Ponožky MEDIC sú s jemným lemom - určené pre opuchnuté nohy.

 

Kliknite na vybraný typ ponožiek, zvoľte si balenie a vyberte si požadovanú farbu a veľkosť.

 

 
 

ANTIPLESS MEDIC

"Zdravotné" lýtkové ponožky s jemným lemom sú navrhnuté pre problémové, opuchnuté nohy. Sú obzvlášť obľúbené u diabetikov. Vyznačujú sa vysokou rozťažnosťou, takže ich lem nebude vaše nohy trápiť a nebráni ani voľnému prekrveniu končatín. Sú veľmi príjemné na nosenie, a to aj v prípade ekzémov.
Ponožky ANTIPLESS MEDIC ...

ANTIPLESS REBRO

Univerzálne rebrované lýtkové ponožky z hrubšieho materiálu. Sú vhodné do športovej i pracovnej obuvi, ale vďaka univerzálnemu strihu a vzhľadu sú veľmi obľúbené aj na každodenné nosenie.
Ponožky ANTIPLESS REBRO ...

ANTIPLESS CLASSIC

Tieto základné, tenšie lýtkové ponožky sú vhodné do interiéru - do papúč alebo pracovných sandálov, ale tiež ako manažérske alebo oblekové ponožky. Pre ich tenký materiál ich odporúčame hlavne pre dámy, alebo pre pánov ako oblekové ponožky.
Môžu byť používané aj ako prvá vrstva pod hrubé zimné alebo športové ponožky.
Ponožky ANTIPLESS CLASSIC ...

 
Členkové ponožky ANTIPLESS SHORT

Krátke, jarné / letné členkové ponožky sú vhodné do krátkej obuvi a sandálov. Majú univerzálny strih a sú vyrábané v troch neutrálnych farbách, ktoré sú vhodné ku každému oblečeniu. Skladom od 06. mája 2020.
Členkové ponožky ANTIPLESS SHORT ...

 

Hrubé Termoponožky ANTIPLESS TERMO

Hrubé termoponožky s hrejivou, antibakteriálne upravenou spodnou časťou. Odporúčame hlavne do pracovných, športových a trekingových topánok do chladného počasia.
Obzvlášť vhodné na poľovačku, rybačku a aj do studených hál, alebo pre pracovníkov SBS.
Hrubé Termoponožky ANTIPLESS TERMO

 

Netrápte sa zbytočne, objednajte si ponožky ANTIPLESS® ešte dnes!

Nezabudnite – mikróby, baktérie a plesne si nerušene užívajú a rozmnožujú sa vo Vašej obuvi i starých ponožkách aj v tejto chvíli. Nedajte im šancu, skoncujte s nimi čím skôr!

Objednajte si ponožky ANTIPLESS® a využite výhody, ktoré ponúkajú.

Ich kvalitu spoznáte hneď ako si po prvom náročnom dni vyzujete Vaše topánky.